Na Patricii je vidět, že kila šla dolů a ona vypadá spokojeně. Plno žen se jí neustále ptá, jak to dokázala. A tak hvězda Ulice napsala svůj příběh na Facebook.

„Já nechci rozdávat nějaký moudra, protože na to asi není žádnej správnej klíč, ale můžu se s vámi alespoň podělit o to, jak to probíhalo u mě. Nebudu se tvářit, že mi bylo jedno, když to rozebírala média, ale bohužel to na mě mělo opačný účinek, a čím víc prudila, tím víc jsem jedla,“ říká Patricie. Prý jednou i zkusila krabičkovou dietu, ale byla to katastrofa a ona po večerech vyluxovala celou lednici.

„První zlom nastal, když jsem si pořídila Jackie a začala s ní chodit každý den na procházky. Za prvý jsem měla nový pohyb (procházky jsou na tohle nejlepší, nemusíte dřít v posilce) a za druhý to byla skvělá očista hlavy.“ Jackie je krásná fenka voříška, kterou si herečka pořídila z útulku.

„Začala jsem o věcech přemýšlet a dospěla k závěru, že mi můžou všichni vlézt na záda, že nejdůležitější je, abych byla spokojená já… A začala jsem pracovat se svojí hlavou… Protože VŠECHNO JE O HLAVĚ! O tom, jak to v ní máme nastavené. A já jsem si prostě řekla, že nebudu řešit každý sousto, nebudu večer ulehat do postele a přemýšlet, co budu snídat, obědvat a večeřet, nebudu řešit, že mě média nazývají boubelkou,“ dodává. A poučení pro ostatní?

„Prostě jsem se na tohle všechno vykašlala a začala se soustředit na sebe… Takže ať už se sebou chcete udělat jakoukoliv změnu, začněte ve své hlavě a pak si jděte za svým… Hlavní je být spokojený sám se sebou, protože se sebou budete celý život,“ uzavírá.