Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna: Čerstvá maminka pojala mateřskou po svém a zhubla tak, že ji v práci ani nepoznali!

Takhle vypadala ještě před tím, než začala hubnout.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Mateřská DOVOLENÁ? Ale vůbec ne! Novopečená maminka Nichola Porter (30) si rok po porodu vyložila jako ideální příležitost k tomu, aby konečně zhubla, a to rovnou o takřka 60 kilogramů. Jak se jí to povedlo?

Zkoušela to už několikrát a nikdy neuspěla. Nichola si přesto uvědomovala, že mateřská dovolená je pravděpodobně poslední možnou šancí, jak skutečně zhubnout. A tak za to vzala tak, že ji v práci ani nepoznali!

Původně vážila 133 kilogramů a díky tomu měla i vysoce rizikové těhotenství. Narození malé Zary ale naštěstí proběhlo v naprostém pořádku a po porodu v Nichole něco konečně sepnulo.

„Měla jsem rok pokoj od práce, takže kdybych to nezvládla tehdy, tak kdy asi?“

Mladá Angličanka změnila stravu a po zhubnutí 25 kilogramů začala i se cvičením.

„Když jsem se vracela do práce, tak jsem chodila na cvičení pětkrát týdně a jedna z kolegyň se mě dokonce zeptala, jestli jsem tam nová. Po 6 letech společné práce!“

Po roce mateřské se dostala na váhu 77 kilogramů a podařilo se jí tak zhubnout skoro 40 % původní váhy. Nichola ale zdaleka nekončí a s cvičením už nikdy nehodlá přestat.

V budoucnu chce další dítě a je připravena na to, že opět přibere. Tentokrát se ale těší na bezproblémový průběh těhotenství a užívá si fakt, že nabírání váhy bude kvůli těm správným důvodům.

Prožili jste podobný životní příběh? Napište nám na redakce@extra.cz a staňte se inspirací ostatním čtenářům!

Související články

Další články