Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak vypadá na prahu padesátky agentka Scullyová z kultovního seriálu Akta X!

To je ale překvapivá změna, že?
+ Další 3 fotografie
Gillian Anderson, představitelka agentky Scullyové, i v osmačtyřiceti letech budí obdiv. Na to, že jí padesátka pomalu klepe na dveře, vypadá perfektně a postavu má jako lusk. Sice jí pár vrásek od dob natáčení populárního seriálu Akta X přibylo, ale i přesto z ní srší mladý duch.

Každý si určitě pamatujete dvojici agentů FBI z kultovního seriálu Akta X – Scullyovou a Muldera. Oblíbená dvojice si našla fanoušky po celém světě. Seriál se natáčel v letech 1993 až 2002. Takže už je to pěkně dlouho, co tihle dva spolu hráli.

Herečka Gillian Anderson, která ztvárnila známou postavu agentky v seriálu Akta X, zatím s časem bojuje velmi úspěšně a vypadá od doby natáčení seriálu stále stejně, přibylo jí jen pár vrásek. Nedávno ji fanoušci mohli vidět na londýnské akci, kam se vydala propagovat novou sérii seriálu Fall, ve kterém momentálně hraje.

Jako zrzka byla opravdu sexy, ale na to, že jí bude za chvíli padesát, vypadá opravdu úchvatně. Herečka dozrála do krásy a změnila zrzavou barvu na blond, která jí sluší snad ještě víc. Postavu má dokonalou a kdejaké dvacítky by jí mohly závidět.

Jde vidět, že herečka umí stárnout s grácií a z pár vrásek na čele, které jí přibyly, si rozhodně nic nedělá. Kéž by si z Gillian vzaly příklad i ostatní herečky, které si hyzdí obličej nesmyslnými plastikami. Čas stejně nezastaví a v závěru vypadají mnohem hůř.

Mohlo by vás zajímat

Další články