Náruživými lidmi v nočním klubu v Sunderland se to nejspíše jenom hemží. Několik takových sexuchtivých lidí včetně jedné trojice zachytila kamera ve špinavé uličce poblíž jednoho z nočních klubů. Všichni se tam oddávali sexuálnímu veselí. To ještě nejspíše netušili, že se z jejich nočního řádění stane hit internetu.

Záběry těchto nočních hříšníků byly poté nahrány na webové stránky PornHub, kde se z nich stal naprostý hit. Řádění těchto dvojic za jeden den na pornostránce zhlédlo přes 64 miliónů uživatelů. Jeden člověk toto okomentoval pro The Sun: „Tyto páry zjevně nemají žádné problémy s rychlovkou na veřejnosti – ale nemyslím si, že některý z nich očekává, že se stane hvězdou díky sexu v temné uličce."

Tato ulička je hodně profláknutá a spousta lidí chce zažít svůj další sex pravě na tomto místě. Ač si všichni můžou myslet, že Britové jsou chladný národ, tak to není pravda. Tenhle případ není rozhodně prvním. Již minulý rok byl pár nachytán při sexu za denního světla v parku. Britům je evidentně jedno kdy a kde. Když to na ně přijde, nedokáží se zkrátka ubránit.