Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, co panic použil místo kondomu! Páreček skončil po pokusech o sex v nemocnici!

Asi se měl raději s někým poradit. (Fotka panice ilustrační)
Zdroj: Profimedia
Ne vždycky je vaše "tenkrát poprvé" jako zážitek z rubriky Bravíčka. Přesvědčil se o tom i tenhle nezodpovědný hoch, který během prvního sexu ohrozil sebe i partnerku.

Vysokoškolský páreček z Hanoje si řekl, že teď nastala ta správná chvíle pro první sex. Mladý vietnamský milovník byl hodně nervózní, což je v téhle situaci úplně normální. Jenomže se do toho strašně styděl. A to tak moc, že nešel ani do jakékoliv obchodu ve městě pro kondomy. Dokonce ani nepožádal kamaráda, aby mu nějaké koupil.

Před přítelkyní se tedy vytasil s IGELITOVÝM sáčkem! Ten měl zabránit případnému početí. Samozřejmě poté, co do něj mladík vložil penis a zamotal sáček okolo, přišel katastrofický výsledek.

Po marných pokusech o proniknutí skončil pár v krvi a musel vyhledat pohotovost. Oba měli oděrky na pohlavních orgánech. O případu informoval vietnamský tisk Tuoi Tre. „Oběma mladým lidem byla po vyšetření předepsána antibiotika.“

„Igelitový pytlík dokáže poškrábat nebo dokonce potrhat intimní místa. V žádném případě nedoporučujeme používat ho místo kondomu, který poskytuje potřebnou vlhkost a pružnost,“ řekl ošetřující lékař tisku.

Chudák panic! Kdyby si rychle koupil kondomy v nějaké drogerii, tak o tom nikdo neví. Takhle o jeho prvním pokusu o milostný akt víme i my v Čechách!

Související články

Další články