Emma Roberts (22) je herečka nadaná talentem od přírody, která si své místo mezi mladými nadějemi Hollywoodu vydobyla svou vlastní pílí. Vůbec ne tím, že je neteří herečky Julie Roberts a dcerou herce Erica Robertse.

Občas ji někdo obsadí do nějakého nízkorozpočtového filmu, zbytek času tráví procházením se po ulicích Los Angeles a balením mladých nadějných herců, ze kterých by se mohl vyklubat druhý Brad Pitt. Teď momentálně randí s kolegou ze seriálu American Horror Story Evanem Petersem (25). Ten ji zřejmě naštval tím, že není dostatečně slavný, a tak mu dala pěstí do nosu a párkrát ho kousla.

Policie vyjížděla zasahovat do společného hotelového pokoje mladého páru v Montrealu, kde našla pokousaného Peterse, a Emmu okamžitě zatkla za domácí násilí. Herečka byla následně propuštěna, teta Julia zřejmě volala na služebnu a použila legendární větu šéfredaktora eXtra.cz Pavla Novotného: „Víte, kdo já jsem?!“

Pár následně vydal prohlášení, že to celé byl jenom omyl a nedorozumění. Evan Peters je teď chudák někde přivázaný doma k topení a čeká na povely. V případě dalších incidentů ještě existují výmluvy na noční stolek.