Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Neteř Julie Roberts byla zatčena za domácí násilí. Během hádky pokousala svého přítele

Emma Roberts se na svém příteli Evanovi Petersovi připravovala pro roli
v chystaném pětapadesátém pokračování ságy Stmívání.

Emma Roberts (22) je herečka nadaná talentem od přírody, která si své místo mezi mladými nadějemi Hollywoodu vydobyla svou vlastní pílí. Vůbec ne tím, že je neteří herečky Julie Roberts a dcerou herce Erica Robertse.

Občas ji někdo obsadí do nějakého nízkorozpočtového filmu, zbytek času tráví procházením se po ulicích Los Angeles a balením mladých nadějných herců, ze kterých by se mohl vyklubat druhý Brad Pitt. Teď momentálně randí s kolegou ze seriálu American Horror Story Evanem Petersem (25). Ten ji zřejmě naštval tím, že není dostatečně slavný, a tak mu dala pěstí do nosu a párkrát ho kousla.

Policie vyjížděla zasahovat do společného hotelového pokoje mladého páru v Montrealu, kde našla pokousaného Peterse, a Emmu okamžitě zatkla za domácí násilí. Herečka byla následně propuštěna, teta Julia zřejmě volala na služebnu a použila legendární větu šéfredaktora eXtra.cz Pavla Novotného: „Víte, kdo já jsem?!“

Pár následně vydal prohlášení, že to celé byl jenom omyl a nedorozumění. Evan Peters je teď chudák někde přivázaný doma k topení a čeká na povely. V případě dalších incidentů ještě existují výmluvy na noční stolek.

Mohlo by vás zajímat

Další články