Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nesvlékala se jen v Příběhu kmotra! Tohle jsou nejlepší fotky Vici Kerekes!

+ Dalších 6 fotografií
Vica Kerekes se nesvlékla jen v Příběhu kmotra. Svléká se vlastně v každém filmu. A má to jeden prostý důvod, má to jednoduše ráda!

Herečka Vica Kerekes (33) se u nás proslavila hlavně rolí ve snímku Nestyda, kde Jirkovi Macháčkovi předvedla pořádně sexy scénu, při níž si svoje přírodní dokonale tvarované čtyřky zdobila šlehačkou.

Čeští a slovenští režiséři si všimli, že se na Vicu dobře kouká, a začali ji ve svých filmech svlékat pravidelně. Zrzavá kráska se nahá objevila v televizním seriálu Nesmrtelní, v komedii Muži v naději, dramatu 7 dní hříchů nebo ve snímku Petra Nikolaeva Kmotr.

Svlékala se i v dalších filmech – Krycí jméno Holec a Tenkrát v ráji.

Přitom sama herečka o sobě říká, že je stydlivá, ale pro nahotu před kamerou si našla způsob, jak stud odstranit. „Jednu filmovou nabídku jsem vzala jen kvůli tomu, že tam těch nahých scén byla celá řada. Udělala jsem to, abych ostych překonala, naučila se být před kamerou přirozená i v nahotě. Vytvořím si svoji soukromou bublinu, uzavřu se, nevnímám okolí,“ řekla Kerekes v jednom z mnoha rozhovorů. V tom dalším ale už tvrdila, že nahota je přirozená a ona se svléká ráda. Prostě herečka.

Mohlo by vás zajímat

Další články