Číňan Yang Hu byl natolik frustrovaný z toho, že nemá přítelkyni, až se rozhodl uříznout si svůj pohlavní úd. Prý proto, že ho neměl k čemu používat.

Šestadvacetiletý Yang se rozhodl své neštěstí řešit vskutku radikálním řezem. Byl v neustálé depresi z toho, že si nemůže najít přítelkyni, a navíc jej nebavila práce, při níž trávil dlouhé hodiny v továrně výrobou oblečení v provincii Če-ťiang ve východní Číně.

Jeho deprese vygradovala natolik, že se v neděli večer vrátil domů do svého pronajatého pokoje a rozhodl se uříznout si svůj penis. Poté, co si uvědomil, co učinil, vydal se na kole do nemocnice. Lékaři mu ale nemohli pomoci, neboť si s sebou nevzal uříznutý úd, a poslali ho pro něj zpět domů.

Yang tak nasedl na bicykl a jel pro orgán, který nechal doma. Když se vrátil, čekala ho šílená zpráva – doktoři mu oznámili, že jeho pyj už nemohou zachránit.

Když se o neuvěřitelné události dozvěděli jeho známí, stěžovali si na lékaře, že jejich kamaráda nechali jet zraněného na kole zpět pro penis a neposlali tam některého ze zaměstnanců, což by mohlo jeho úd zachránit.