Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nešťastný Číňan si uřízl penis. Zraněný se vydal do nemocnice, ale pyj zapomněl doma. Musel se pro něj vrátit na kole

Ilustrační fotografie

Číňan Yang Hu byl natolik frustrovaný z toho, že nemá přítelkyni, až se rozhodl uříznout si svůj pohlavní úd. Prý proto, že ho neměl k čemu používat.

Šestadvacetiletý Yang se rozhodl své neštěstí řešit vskutku radikálním řezem. Byl v neustálé depresi z toho, že si nemůže najít přítelkyni, a navíc jej nebavila práce, při níž trávil dlouhé hodiny v továrně výrobou oblečení v provincii Če-ťiang ve východní Číně.

Jeho deprese vygradovala natolik, že se v neděli večer vrátil domů do svého pronajatého pokoje a rozhodl se uříznout si svůj penis. Poté, co si uvědomil, co učinil, vydal se na kole do nemocnice. Lékaři mu ale nemohli pomoci, neboť si s sebou nevzal uříznutý úd, a poslali ho pro něj zpět domů.

Yang tak nasedl na bicykl a jel pro orgán, který nechal doma. Když se vrátil, čekala ho šílená zpráva – doktoři mu oznámili, že jeho pyj už nemohou zachránit.

Když se o neuvěřitelné události dozvěděli jeho známí, stěžovali si na lékaře, že jejich kamaráda nechali jet zraněného na kole zpět pro penis a neposlali tam některého ze zaměstnanců, což by mohlo jeho úd zachránit.

Související články

Další články