Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nestalo se to jenom Emmě Watson: Těmto hvězdám také hacker ukradl nahé snímky!

+ Dalších 36 fotografií
A je to tady. Hacker se dostal do telefonu i krásné Emmě Watson! A není to poprvé, kdy byly hollywoodské hvězdy vystaveny takovému útoku. Kdo všechno přišel kvůli tomuhle o své soukromí?

Psal se rok 2014 a všechny celebrity se třásly. Hacker se jim naboural do mobilu a postupně zveřejňoval jejich pikantní fotky. Nejvíc to odnesla bývalá přítelkyně Leonarda DiCapria Bar Refaeli. Ta si do zadečku strčila kulmu a skandál byl na světě.

Fanoušci se dočkali i krásné Jennifer Lawrence. Ta později vysvětlila, že snímky byly určeny pro jejího přítele. Prý nechtěla, aby se díval na porno, tak nafotila sebe.

Skandál neušel ani takové Kim Kardashian (36). Té to ale může být jedno. Natočila sex tape, kterou zveřejnila její vlastní matka, a několikrát se fotila nahá. Její ukradené snímky byly jenom takovou třešničkou na dortu.

Na internetu se objevily i fotky Penny z Velkého třesku Kaley Cuoco nebo Mily Kunis.

A nezůstalo to jenom u celebritek a hereček. Hacker dal honibrkům k dispozici i snímky krásné brankářky Hope Solo nebo vnadné modelky Kate Upton.

Na všechny fotky se můžete podívat v naší galerii! Pravdou je, že tahle publicita hvězdám spíš pomohla, než aby jim ublížila.

Nejnověji se objevily snímky Emmy Watson (26). Ta přiznala, že v plavkách se opravdu fotit nechala, ale odmítá, že by video pořízené ve vaně bylo její!

Mohlo by vás zajímat

Další články