Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Nesmyslná nařízení EU: Co všechno můžete zažít, když jdete koupit žrádlo pro psa

Začalo to nevinným nákupem žrádla pro psa, ale ten konec…
Tak tohle nevymyslíš! Co všechno se dá zažít v obyčejném obchodě při obyčejném nákupu. Je vidět, že chlapeček vzal nové nařízení EU velmi vážně. Prodavač asi v tu chvíli velmi litoval, že na nařízení tolik lpěl!

Chlápek přišel do Lidlu a chtěl dvě plechovky krmení pro psa. „Máte psa, pane?“ ptá se prodavač. „Jasně, že mám!“ „Promiňte, pane, ale podle nového nařízení EU budete muset dokázat, že máte psa, než vám prodám psí žrádlo.“ Chlápek s frustrovaným výrazem ve tváři zmizel a o půl hodiny později se objevil znovu a na vodítku táhl svého psa: „Tady je!“ "Děkuji mnohokrát, tady máte ty dvě plechovky.

O pár dní později ten samý chlápek znovu přijde a chce dvě plechovky krmení pro kočky. „A máte kočku, pane?“ „Jasně, že mám! "Promiňte, ale podle nového nařízení EU mi ji musíte ukázat, než vám pro ni prodám krmení.“ Chlápek vyběhne z krámu a za chvíli je zpátky a před prodavačem za ocas zvedne kočku.

„Děkuji vám, zde je vaše krmení.“ Další den se chlápek opět objeví v krámě a postaví před prodavače krabici od bot s malou dírou ve víku. Prodavač se ptá: „Dobrý den, co pro vás mohu udělat?!“ „Strčte prst do té díry.“ Tak prodavač opatrně strčil prst dírou do krabice. „Teď ho vyndejte a řekněte mi, jako co to vypadá! Prodavač vytáhl prst a znechuceně si jej prohlédl. "Uf, vypadá to jako hovno…“ "Taky že je! A vzal bych si dvě roličky toaletního papíru.

Mohlo by vás zajímat

Další články