Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nesmrtelný mladík: Přečtěte si, co všechno za nemoci a úrazy přežil ve svých 25 letech!

Matthew Hawksley má za sebou infarkty, rakovinu, zlomeninu krku a
jiné úrazy.

Stejně jako kočka má i tenhle pětadvacetiletý muž devět životů. Už mu zbývá ten poslední, celkem se mu podařilo podvést smrt osmkrát a pokaždé ve vážných případech.

Poprvé se podíval smrti do očí během výletu do Irska, kdy se chtěl spolu s přáteli pobavit skokem ze skály do moře. Jak to tak bývá, narazil na dně na ostré kameny a zlomil si pátý obratel, navíc během polykání vody dostal ze šoku infarkt. Už během třiceti minut první pomoci měl zemřít, ale nestalo se.

Během pobytu v nemocnici dostal těžký zápal plic a neměl by prý nikdy chodit a mluvit, ale ze všeho se dostal. Po propuštění z nemocnice se dozvěděl, že má rakovinu varlat, nad kterou vyhrál, následovaly další infarkty, většinou z koupání ve vodě.

Teď se chystá bojovat se smrtí cyklistikou a triatlonem, v rámci charitativní organizace na pomoc lidem s úrazem míchy a páteře. Kdo jiný by mohl tuto věc reprezentovat lépe než muž, který se z úrazu páteře plně dostal?

Mohlo by vás zajímat

Další články