Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Neskutečný příběh v tomto videu: Jednovaječná dvojčata, která se poznala až na YouTube!

Samantha Futerman je americká herečka, která má na YouTube svůj kanál. Ten používala proto, aby čas od času pozdravila své fanoušky nebo nám tam řekla nějaké zásadní věci typu „dneska jsem se špatně učesala“. Ale její YouTube kanál přispěl také k jedné dost neuvěřitelné věci. Objevila ji tam Anaïs Bordier, francouzská studentka, která jí byla extrémně podobná.

Anaïs pak začala pátrat, kdo je Samantha Futerman vůbec zač, a zjistila, že byla adoptovaná. Pak Anaïs zjistila, že se obě dívky narodily ve stejný den. Příliš mnoho náhod? Kdepak. Zkontaktovala herečku na Facebooku a obě dívky později zjistily, že jsou jednovaječná dvojčata.

Přes sociální média si popisují své dosavadní pětadvacetileté životy a mají kampaň na Kickstarteru, kde se od lidí snaží získat peníze na natočení dokumentu o jejich prvním setkání naživo. Stejně tak chtějí použít peníze na DNA test, který je jako sourozence definitivně potvrdí.

Mohlo by vás zajímat

Další články