Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Neskutečné utrpení: Sloní muž má na obličeji obrovský tumor! Trpí strašnou agónií a lidé ho uctívají jako boha!

Neskutečné utrpení: Sloní muž má na obličeji obrovský tumor! Trpí strašnou agónií a lidé ho uctívají jako boha!
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další

Různé deformace na těle v Indii nejsou výjimkou, ale tohle je opravdu extrém. Chana Lal (35), takzvaný sloní muž, trpí obrovským nádorem na obličeji, který mu způsobuje obrovské bolesti. Obrovský nádor, který váží čtyři kilogramy, se tak rozrostl, že ho připravil o sluch a o zrak na levé straně hlavy.

Chana Lal si všiml, že s ním něco není v pořádku, už v osmi letech. "Věděl jsem, že mám něco divného na tváři, když ostatní děti ode mě utíkaly. Vzpomínám si, jak moje matka plakala a přímo mi řekla, že mám děsivý obličej. Od té doby jsem nikoho nežádal, aby si se mnou hrál," líčí Lal smutné dětství.

Jelikož jeho rodiče byli velice chudí, první operaci si mohl dovolit až ve 25 letech. Doktoři mu nařízli cévu, po které málem vykrvácel. Poté mu poradili, aby už nikdy nezkoušel operaci, pokud chce žít.

Někteří lidé ho dokonce považují za vtělení hinduistického sloního boha Ganéšu. "Lidé se mě dotýkají nohou a žádají, abych se za ně modlil, protože mám tvář boha. Štvou mě, protože samozřejmě nejsem bůh. Jako bůh bych neprožíval toto velké utrpení a bolesti," tvrdí sloní muž.

V současné době žije sám se svou neteří, která se mu snaží najít manželku. Pracuje na stavbě, kde sice prožívá velké bolesti, ale nestěžuje si, je rád, že mu někdo dal práci. Tumor sám o sobě není škodlivý, ale pokud bude dál růst, tak ho zabije, tvrdí doktoři.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy