Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Neskutečná proměna! Obyčejný kluk ze sebe během několika minut udělá sexy kost

Pánové, měli byste se mít na pozoru. Ne každá sexy holka, která se vám nabízí na internetu, je ve skutečnosti tak krásná. Díky moderním technikám líčení a hodinám stráveným před zrcadlem je prakticky z kohokoliv možné vyčarovat krasavu, za níž se budete otáčet. Jak taková transformace probíhá, ukazuje názorně toto video. A zachází ještě dál: nejde totiž o proměnu obyčejné díky na modelku, ale z krátkovlasého bruneta se v něm stane blondýnka s vlasy až po pás. Wow!

Tento chlapec, který si po transformaci na ženu nechává říkat Diamond Kane, zvládá svou přeměnu opravdu bravurně. Video ukazuje, jak se dokáže dokonale nalíčit a jak po nasazení paruky a vhodného oblečení opravdu nikdo nemá šanci poznat, že jde o ženu s penisem.

S největší pravděpodobností byste ani naživo neměli možnost poznat, že jde ve skutečnosti o muže a ne o ženu. Pro všechny, kdo si nebudou jisti na 100 % svým výběrem, doporučujeme obezřetnost. V dnešní době už si nemůžete být jisti opravdu ničím. U nás má Diamond Kane jedničku i s hvězdičkou, takhle kdyby se uměl líčit každý!

Související články

Další články