Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neskutečná pocta pro Meghan Markle: Královna Alžběta kvůli vévodkyni ze Sussexu porušila tradici!

Meghan Markle se dostalo ohromné výsady.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 58 fotografií
Samotná královna Alžběta (92) kvůli ní porušila tradici! Meghan Markle (36) si rodina Windsorů zamilovala. I když ji čeká hodně náročné období, dostalo se jí jedné ohromné výsady. Dostala vlastní erb!

Meghan Markle musela královně Alžbětě padnout do oka. Manželka prince Harryho (33) totiž dostala vastní erb, což rozhodně nebylo v plánu!

Podle zvyklostí se totiž erb dává otci nevěsty. Jenže po skandálech, o které se Thomas Markle svou neomalostí zasadil, se Buckinghamský palác rozhodl jinak. O tom, že se Meghan stala nedílnou součástí královské rodiny, už tak nemůže být pochyb. Erb novopečené vévodkyně ze Sussexu musela schválit sama královna.

Královna porušila tradici a dala Meghan vlastní erb!

Meghan se narodila v Kalifornii, čemuž byl uzpůsoben i její erb. Její rodiště připomínají zlaté paprsky, modré pozadí pak představuje Tichý oceán. Koruna na krku ptáka značí vstup do královské rodiny. Levá strana je věnovaná manželovi, nachází se na ní symboly představující jednotlivé země Spojeného království.

Není tajemstvím, že si Meghan zamiloval i Harryho tatínek princ Charles. Jestli to takhle půjde dál, vypadá to na rodinnou idylku!

Související články

Další články