Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Neposedný zvuk na Lvech dostal Adélu Banášovou do náruče producenta Biermanna. Co na to snoubenec?

Adéla Banášová je nádherná žena!
+ Další 2 fotografie
Sobotní přímý přenos předávání Českých lvů se celou dobu odehrával naprosto bez problémů, ovšem až do chvíle, kdy došlo na vyhlášení kategorie Nejlepší film. Nejednalo se však o žádné podobné drama jako na Oscarech.

Jako nejlepší film byl totiž hned napoprvé vyhlášen ten správný snímek – Masaryk. Avšak ve chvíli, kdy došlo na děkovnou řeč oceněných producentů, začaly komplikace. Julius Ševčík ještě v klidu stihl poděkovat, pak ale přišel na řadu Rudolf Biermann, který vzal do ruky mikrofon a ten začal vyluzovat jen občasnou směsici hlásek.

Moderátorka Adéla Banášová okamžitě zbystřila a nabídla nejdříve Biermannovi, že jeho děkovnou řeč přetlumočí. Ten však nabídku pochopil asi trochu jinak a začal děkovnou řeč pronášet přímo do Adélina mikrofonu, který měla připevněný na hlavě.

Vzniklou, skoro až intimní chvilku si producent zjevně velmi užíval a ani Adéla se mu nikterak nebránila. Zbývá tak jen hádat, co na celou scénku asi říkal Adélin snoubenec Viktor Vincze, který ji teprve před necelým měsícem na Valentýna požádal v přímém přenosu o ruku.

Mohlo by vás zajímat

Další články