Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Neposedný zvuk na Lvech dostal Adélu Banášovou do náruče producenta Biermanna. Co na to snoubenec?

Adéla Banášová je nádherná žena!
Zdroj: oficiální zdroj
+ Další fotografie
Sobotní přímý přenos předávání Českých lvů se celou dobu odehrával naprosto bez problémů, ovšem až do chvíle, kdy došlo na vyhlášení kategorie Nejlepší film. Nejednalo se však o žádné podobné drama jako na Oscarech.

Jako nejlepší film byl totiž hned napoprvé vyhlášen ten správný snímek – Masaryk. Avšak ve chvíli, kdy došlo na děkovnou řeč oceněných producentů, začaly komplikace. Julius Ševčík ještě v klidu stihl poděkovat, pak ale přišel na řadu Rudolf Biermann, který vzal do ruky mikrofon a ten začal vyluzovat jen občasnou směsici hlásek.

Moderátorka Adéla Banášová okamžitě zbystřila a nabídla nejdříve Biermannovi, že jeho děkovnou řeč přetlumočí. Ten však nabídku pochopil asi trochu jinak a začal děkovnou řeč pronášet přímo do Adélina mikrofonu, který měla připevněný na hlavě.

Vzniklou, skoro až intimní chvilku si producent zjevně velmi užíval a ani Adéla se mu nikterak nebránila. Zbývá tak jen hádat, co na celou scénku asi říkal Adélin snoubenec Viktor Vincze, který ji teprve před necelým měsícem na Valentýna požádal v přímém přenosu o ruku.

Související články

Další články