Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Není znovu těhotná? Sexy postavička Absolonové zmizela jak pára nad hrncem!

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 19 fotografií
PROMĚNA
Bývala jako lunt, ale kvůli požehnání ve formě dvojnásobného mateřství hodila za hlavu všechny starosti o to, jak vypadá nebo jak by podle některých měla vypadat. Monika Absolonová (42) se evidentně ani půl roku po narození druhého dítěte nerozhodla jít ve šlépějích některých dalších kolegyň, které pár týdnů po opuštění porodního sálu působí, jako by šestinedělí prožily v mučírně. Zpěvačka se sice ještě zdaleka nedostala do původní formy, ale vůbec ji to netrápí!

Na nedávné oslavě padesátých narozenin zpěváka a pořadatele hudebních akcí Martina Franceho se hosté za Monikou Absolonovou (42) nevěřícně otáčeli. „Buď je potřetí těhotná, nebo se rozhodla vykašlat se na formu,“ divili se.

Co skrývá?

Je pravda, že jak je vidět ze snímků ve fotogalerii, Monča nosí volnější oblečení, aby schovala momentální tukové nedostatky. Jenže z ní stejně čiší naprostá spokojenost. S Tomášem Hornou má dva krásné kluky, mladšího Matouše a staršího Tadeáše, a vypadá to, že jí mateřství svědčí, i když pro někoho možná ne vizuálně.

„Monika to má na háku. Hlavní pro ni je, že jsou všichni zdraví a že jim je dobře. Až se na to bude cítit, zase si figuru udělá. Má v sobě velkou disciplínu,“ řekla nám s nadhledem její kamarádka.

Absolonovou evidentně netrápí, že momentálně není krásná jak štěstí a štíhlá jak laň, jenže může to být pro dvojnásobnou mámu vůbec podstatné, když má mnohem důležitější věci na práci?

Související články

Další články