Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Není to už zvrácené? Mladá žena je ve 28 letech prababičkou, vzala si o čtyřicet let staršího muže

Kelly Baker jako matka, babička a už i prababička, tohle jsou vnuci a
pravnuk.

Kelly Baker z Hertfordshire to v životě rozhodně vzala hodně rychle. Je jí sice teprve osmadvacet let, ale už je matkou, babičkou a dokonce i prababičkou. Přestože vlastní děti nemá, stačilo jí k tomu málo. Vzít si o 40 let staršího muže a tím úředně dostat všechny tři podoby.

Kelly a její manžel Bob se potkali v jedné uklízecí firmě a po čtyřech letech ji Bob (68) požádal o ruku, přestože její rodina a jejich přátelé byli silně proti. Kelly si ale postavila hlavu a jedním sňatkem tak získala obrovskou rodinu, rovnou i s vnoučaty.

Před několika měsíci se narodil nejmladší člen a z Kelly je tak prababička. Myšlenky na vlastní děti se tak vzdala, ale Bob se drží hesla, že nikdy neříkej nikdy. Tři děti pana Bakera, z nichž to nejmladší je o deset let starší než Kelly, nejprve svou novou matku odmítaly, nakonec je ale přesvědčila, že je pro jejich otce ta pravá a za sňatkem nejsou z její strany jiné, postranní úmysly.

Mohlo by vás zajímat

Další články