Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nenáviděný farmář Indián (†53): Takhle před smrtí šermoval svou chloubou! FOTO pro otrlé UVNITŘ

+ Dalších 14 fotografií
Jan Pokorný (†53), známý hlavně díky reality show Farmář hledá ženu, spáchal sebevraždu. Po jeho smrti na něj začínají vyplouvat samé špatné věci. Někteří lidé jsou na něj tak naštvaní, že se v žádném případě nedrží hesla o mrtvých jen dobře. Když jsme zapátrali v jeho minulosti, tak jsme zjistili, že žádný svatoušek nebyl. Takhle pár let před smrtí šermoval svým nádobíčkem.

Je pravdou, že Jana Pokorného (53) neboli Indiána milovala spousta žen, ale mezi koňáky příliš oblíbený nebyl. Po jeho smrti se objevují na sociálních sítích spekulace, že se pravděpodobně oběsil kvůli šíleným dluhům, které se snažil lepit právě působením v reality show Farmář hledá ženu.

Údajně měl skupovat nemocné koně, kteří potřebovali speciální péči a žádné namáhání. Pokorný je měl ale dál přeprodávat do sportu. Hlavně ženy jsou ztrátou milovaného playboye naprosto konsternovány.

Oficiální důvod jeho sebevraždy není zatím znám. Nicméně ještě pár let před smrtí neměl žádný problém s tím, aby svým potencionálním partnerkám posílal hodně odvážné fotky. Podívejte se do galerie na pořádnou farmářovu nálož.

Související články

Další články