Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neměli co jíst a přežívali v těžkých podmínkách. Některé soutěžící z Robinsonova ostrova ani nepoznáte!

+ Dalších 53 fotografií
Reality show Robinsonův ostrov je v plném proudu a nejde si nevšimnout, že se někteří soutěžící od začátku reality show dost změnili. Komu pobyt na ostrově prospěl a koho zase poznamenal?

Na Robinsonově ostrově máme několik krásných dívek, jako je Petra Palusková nebo Nikola Donéová. Spousta chlapů na ostrov přijela se svaly, které jim pomalu mizely. Někdo ale měl pár kilo navíc a na ostrově mu to prospělo.

Největší proměnou prošly bezesporu Petra Palusková a Nikola Donéová. Největším kráskám z ostrova očividně chyběl make-up jako sůl. Nika dokonce strašně zhubla, takže se jí zmenšila prsa a někteří diváci měli strach o její zdraví. Nyní Nika konečně přibrala, změnila barvu vlasů a je opravdu nádherná. Petře se prsa nezmenšila, protože je má silikonová. Když se ale namaluje, tak je to pořádný rozdíl! I tak jsou krásky ozdobou na ostrově!

Pobyt na ostrově prospěl i Radovanovi, který byl zprvu trochu oplácaný, ale postupem času začala kila navíc mizet. Na Facebooku má ale fotografii z minulosti, kde byl snad ještě víc hubený, a moc mu to nesluší. Takže Radovan by si měl dopřát jídla, kolik jen chce!

Míla je trenér kulturistiky, tak na ostrov přijel jako hora svalů. Jenže nedostatek jídla se na něm poznamenal a svaly začal ztrácet. Nyní je ale zpět ve formě a jeho tělo je jako z oceli. Možná byste nepoznali ani Kačenku Šuriakovou, která byla na ostrově ze všech nejmladší. Bez make-upu vypadala opravdu jako holčička, ve skutečnosti je z ní ale krásná mladá žena. Podívejte se do galerie na proměny Robinsonů a budete koukat!

Související články

Další články