Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Německo rozjelo reality show, kde jsou všichni soutěžící nazí! To je ale podívaná!

Tahle reality show bude mít určitě velkou sledovanost!
+ Další 3 fotografie
V Německu běží nová televizní reality show "Adam sucht Eva - Promis im Paradies". Podstata této seznamovací soutěže je v tom, že se potenciální páry hned na prvním setkání seznámí nahé.

Na to, že po světě běží různé bizarní reality show, jsme si už zvykli. Lidé, kteří jsou schopni udělat pro slávu cokoliv, se najdou všude. A při představě, že by se z nich po soutěži mohli stát celebrity, se nebrání vůbec ničemu.

Opilecké excesy a následný sex na pokoji klidně s několika muži už asi nikoho nepřekvapí. Tyhle typy reality show divákům hodně zevšedněly. Na podobné výlevy soutěžících si už zvykli a sledovanost docela upadá. Proto Němci přišli s převratným nápadem.

Vymysleli obdobnou reality show Hotelu Paradise, která je už hodně profláklá. Ovšem chystají pro diváky velmi nevšední změnu. Potenciální páry se hned na prvním setkání seznámí nahé.

Jestli si myslíte, že do něčeho takového by nikdo nešel, tak jste na omylu. V Německu je o soutěž velký zájem. Mladí lidé se do téhle reality show jenom hrnou. Jak jinak než za vidinou slávy a peněz. Tohle je opravdu bizarní způsob, jak nalákat diváky k televizním obrazovkám.

Mohlo by vás zajímat

Další články