Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Nela Slováková zuří: Zaplatila dvacet tisíc za noc v luxusu, žádného se nedočkala. Hrůza, říká

+ Dalších 10 fotografií

Nela Slováková (34) je známá tím, že si potrpí na luxus a kvalitu. Její ubytování v LA ale připomíná vše, jen ne přepychový pětihvězdičkový hotel. Půvabná influencerka a podnikatelka se však rozhodla nehrát žádné navoněné divadlo a svým fanouškům na Instagramu ukázala realitu v podobě podprůměrného pokoje, jehož cena za jednu noc vyjde v přepočtu na dvacet tisíc korun.

Brněnská podnikatelka a influencerka Nela Slováková vyrazila na několikatýdenní dovolenou do zámoří. Nejprve si se svou blízkou přítelkyní užívala relax v luxusním resortu v Mexiku, kde vystavila nejen své křivky v sexy bikinách i nový účes. Poté obě krásky sbalily kufry a zamířily směr LA, kde navštíví světový hudební festival Coachella.

Po příjezdu do jednoho z nejvýznamnějších světových center kultury a technologií však na Nelu a její kamarádku čekala ledová sprcha v podobě mizerného ubytování ve známém hotelu Chateau Marmont, který má svou kvalitou odpovídat pěti hvězdičkám.


"Dojely jsme do LA, byla to pompézní cesta jako ve filmu. Přišly jsme do hotelu Chateau Marmont, je tu asi 800 euro na noc, což je asi nějakých 20 tisíc korun. Spávají tu všechny světové hvězdy. Miley Cyrus tu teď byla na fotkách, myslím, že tu slavila narozeniny, a je to West Hollywood. A já vám ukážu, jak to tu vypadá za 800 euro na noc, protože tohle je fakt hrozný," postěžovala si Nela svým sledujícím na Instagramu.

Šatna jako z devadesátek či obyčejná koupelna

Následně značně šokovaná Slováková ukázala fanouškům nejprve "tu lepší" část, jež se skládala z hlavní místnosti s velkou postelí, nočními stolky a výhledem na okolí. "Výhled a lokalita super, ale ukážu vám, jak třeba vypadá naše skříň. Podle mě jsme i s mamkou v pětadevadesátým měly lepší žehličku. To snad nikdo nemyslí vážně. Ten sejf je ještě před Kristem," pronesla Nela, která se při svých slovech musela ironicky smát.

Když vstoupila do koupelny, postěžovala si, že si ani nemá kam dát věci. Součástí koupelny byla i obyčejná vana a ušmudlaná sprcha. "Koš, vana.. Tak podle mě i Walker, Texas Ranger měl lepší vanu. Proč tady nejsou poličky? To je co?" zhrozila se Nela při pohledu na sprchu, kterou běžně najdete v levném ubytování.


Třešničkou na dortu byl pak pro Nelu mastný účet za večeři, která se skládala z těstovin linguine, bagetky s máslem, mušlí, ústřic, vína chardonnay či šampaňského. "Já na to se*u. 7 tisíc ani ne za hodinu za pár 'obyčejných jídel'," rozčílila se. Co vnadná blondýnka naopak vyzdvihla, byla skvělá poloha hotelu nebo překrásné okolí.

Nela změnila své ubytování

Jak ale redakci eXtra.cz Nela odhalila, nakonec se rozhodla své ubytování změnit, aby si na dovolené dopřála komfort, který odpovídá vynaloženým nákladům. V současné době je tak brněnská kráska ubytována v pětihvězdičkovém hotelu Waldorf Astoria Bevery Hills a užívá si Ameriku ve velkém stylu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy