Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nela Slováková vzkazuje slečinkám, které potkala na Diamond Race: Víš, u autíčka nemůže stát každá!

Nela Slováková dává lekci o tom, jak se správně naštelovat k luxusnímu
autíčku.
Zdroj: Nela Slováková
+ Další 2 fotografie
Brněnská zpravodajka Nela Slováková vám opět nabízí pohled do světa, ve kterém žije. Dnes vás přesvědčí o tom, že krásná auta a sexy holky patří k sobě. I v Brně.

Čau, ahóóóój.

Tak si jako představte, hlavně vy, Pražáci, že i u nás v Brně byla jako véééélká akce. Takže jako nejenom vy v Praze máte jako velkýýýý akce, jo?! (smích) Jako za velkou akci to považuju už jen proto, že to jako moderovala, řekla bych, největší česká céééélebrita, a to ten slavnej Leoš Mareš (39). No prostě masakr.

Holky se tlačily u pódia a Leoš v náporu fanynek málem z toho pódia spadl. No chápete. Jak říkám. Jednou máme v Brně velkou akci a známé brněnské firmy stojí nastoupené v pozoru v nejvyšších podpatcích, s největším výstřihem, načesaný a zmalovaný, s fejkovou kabelkou (to aby zaujaly) v první řadě. Neříkám nic. V patnácti jsem na tom byla dost podobně, ale naštěstí jsem z toho vyrostla. Samozřejmě se těším na komentáře mých „hejtrs“, jak jsem tam stála nastoupená taky – znám Vás už jako své boty, takže můžete ušetřit svůj drahocenný čas tím, že tady budete vypisovat zase svoje chytré bláboly.

…no a teď fakt. Co se kde dělo a proč jsem tam vůbec byla? Jako každý rok, i letos se konal „Diamond Race“, který startoval od brněnského nákupního centra „Olympie“. Kamarádčin přítel, který se Diamondu účastnil, bohužel nemohl přijet na zahájení, a tak poslal nás dvě. Mě a jeho přítelkyni. A to jsme samozřejmě musely s Lucií pojmout velkolepě a s grácií. Samozřejmě jsme to nepřeháněly a k jejich krásnému rudému Porsche jsme si pořídily jen speciální obleček.

Myslím si, že krásné ženy a luxusní auta patří k sobě. Rozhodně minimálně na fotkách to stojí za podívání.

A tak to u Olympie i vypadalo, ovšem ne všem slečnám se podařilo být sexy a ani nechci zmiňovat, jak u aut některé vypadaly. Nechci na nikoho narážet. Takže všichni posuďte dle svého, třeba v galerii Diamond Race na Facebooku. Já Vám posílám pár našich fotek na téma „ženy a auto“.

Mějte se hezky a koukejte mě hned sledovat na Instagramu Nela Slováková.

Pa!

Související články

Další články