Tak to byl tedy pořádný masakr. V brněnské galerii LETMO pořádali Fashion Night a protože vylitci Polívka (64) s Donutilem (62) jsou drazí a lehce za zenitem, pozvali si na akci tu, která je čteností v bulváru dávno strčila do kapsy, naši blogerku Nelu, kterou v Brně „milují“ obzvláště poté, co vyhrála v televizi melouna a našla si bydlení v Praze. A Nela opět ukázala, že kšeft v Brně prostě umí ovládnout a má to všechno na salámu.

Na molo se dostavila v několika modelech, které by se měly, byť jde o internet, „vysílat“ až po desáté hodině, a diváci noční módní show, při které byl celý obchoďák otevřen hluboko do noci, její křivky po zásluze ocenili, akorát že přítomné partnerky diváků očividně nesly některé Nelinčiny kreace hodně nelibě.

Když už jsme u brněnského LETMA, ne, fakt jim neděláme „píárko“, to bývalo v minulosti kasinem, které v květnu 2002 za mimořádně tragických okolností (zahynuli dva hasiči a zaměstnanec herny, kteří mají v prostorách centra památník) vyhořelo a budova byla deset let ruinou, než se ji podařilo hodně stylově vrátit do života. Party byla první veřejnou akcí tohoto druhu a mělo to styl. Sjela se modelkovská smetánka z dalekého okolí, moderoval nejznámější brněnský model s vadou řeči Pavel Novotný (32), který celou dobu sympaticky nadával na Prahu, než mu vypadla občanka a ukázalo se, že je z Prahy, a krom Nely se v perfektním světle ukázala i Eliška Bučková, která přibrala tři kila a konečně vypadá k světu. Když byla následně naším šéfredaktorem načapána u stánku, kde si dávala 2 (slovy dva) párky v rohlíku s kremžskou hořčicí, bylo jasné, že dnům jejích potíží s příjmem potravy je dávno konec.

Autor článku upozorňuje čtenáře, že nedostal úplatek za to, že z akce, kterou moderuje, napíše článek na eXtra.cz, ale napsal ho proto, že na každý článek o Nele klikne půl milionu závistivců z jižní Moravy a to se u nás počítá!