Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Některé ukradnuté fotky celebrit jsou podvrh: Podívejte se, jak svlékli Selenu Gomez donaha

Selena Gomez v létě dováděla na jachtě kamaráda.
+ Další fotografie

Hollywoodské celebrity šílí, hromadně mlátí iPhony o zeď a rvou si vlasy, že si dřív nezjistily, co to znamená iCloud. Na internet se dostaly fotky z jejich soukromí, takže už i paní Nováková v Horních Kotěhůlkách ví, jak se dole holí Kate Upton a Jennifer Lawrence.

Mezi záplavou fotek stovky celebrit se samozřejmě objevily i podvrhy, což by si asi výše jmenované hodně přály, ale zase Jennifer Lawrence je třída a její mluvčí potvrdila, že na fotkách je opravdu Jennifer, samozřejmě s dodatkem, jak je to neslýchaný zásah do soukromí.

V partě odhalených celebrit se objevila i Selena Gomez (22), jenže právě její nahé fotky jsou podvrh. Někdo si totiž pohrál ve Photoshopu a upravil fotku, na níž Selena dovádí s Carou Delevingne na jachtě kamaráda, tak dobře, že to vypadá, jako by zpěvačka měla plavky z pavučiny. Pohled je to sice hezký a Justin Bieber (20) se teď musí smát pod vousy, protože jen on ví, jak to pod plavkami doopravdy vypadá. Kdo ví, třeba je to jeho práce.

Mohlo by vás zajímat

Další články