Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejžhavější zrzce v Čechách museli vzít obě prsa! Co se stalo Štěpánce Decastelo?!

Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
Moderátorka Štěpánka Decastelo je po závažné operaci! V jedné chvíli jí šlo doslova o život... Co se stalo?

Moderátorka, matka dvou synů a naprosto špičková sexuální expertka - koučka Štěpánka Decastelo je po operaci! Jednalo se o operaci jejího silikonem vylepšeného poprsí. Minulý rok se moderátorce srolovalo jedno prso, praskl jeden ze silikonů a v druhém prsu se rozjel nebezpečný zánět. Silikon praskl již minulý rok, ale díky tomu, že má Štěpánka velmi nabitý diář a k tomu se stará o malého syna Olivera, čas na zákrok si našla až teď.

"Bylo to se mnou hodně zlý, pan doktor mi už nějaký ten čas vyhrožoval otravou krve... a to byl byl už sakra velkej pr*ser! Musela jsem rychle jednat, protože tady šlo už o život! Můj milovaný přítel společně s mými nejbližšími se o mě a o obě mé děti naprosto perfektně postarali... jsem jim vděčná," nastínila závažnost svého zákroku Štěpánka.

A co všechno Štěpánka tedy podstoupila?

"Podstoupila jsem odebrání obou silikonů, vyčištění prostoru, kde silikon byl. A na závěr jsem si nechala udělat modelaci svých ňader. Teď mám hrudník doslova vymodelovaný jako dvacítka a ještě nevím, zda na ty silikony podruhé půjdu..." dodala šťastná moderátorka.

Související články

Další články