Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejzáhadnější smrt léta: Co zabilo Kristýnu (†26) z Proseka?

Smrt Kristýny je jedna velká záhada.
Zdroj: facebook.com
Smrt Kristýny (†26) z pražského Proseka, která byla nalezena v sobotu o půl osmé ráno mrtvá před vchodem svého domu, je obestřena záhadou. Vzhledem k tomu, že se na místě objevil i šéf prvního oddělení Josef Mareš, vše nasvědčovalo tomu, že šlo o vraždu. Všechno je ale nejspíš úplně jinak.

Dívku našel soused z vedlejšího domu o půl osmé ráno. Podle něj ji všichni ignorovali a jedna dvojice dokonce dívku obešla. Když se k ní vydal, byla už mrtvá. Vypadala, jako když spí, jen měla otevřené oči. Na prsou měla navíc černé skvrny.

Kolem těla nebyla nikde ani kapka krve, dívka na sobě neměla žádná viditelná poranění. Vypadalo to, jako by měla náhlé zdravotní problémy a před vchodem do paneláku prostě jen zkolabovala. Navíc se zřejmě nejednalo ani o loupežné přepadení, protože vedle ní na zemi ležela kabelka i mobil. Policisté ale nenašli její klíče od bytu a její úmrtí označili jako podezřelé. Na místo dokonce přijel i šéf prvního oddělení Josef Mareš.

Zajímavé na celém incidentu je, že lidé v paneláku slyšeli kolem 5. hodiny ranní křik. Kolem vchodu se potulovaly tři dívky, které byly hodně opilé. Patřily snad dívky k mrtvé Kristýně? Mohly jí ublížit, nebo s ní nemají vůbec nic společného? Všimly si třeba těla a rychle utekly pryč, protože nechtěly mít žádné problémy? Policie proto prosí svědky, kteří se v ulici Vysočanská pohybovali mezi 5. a 8. hodinou ranní a něco viděli, aby se ozvali na linku 158.

Smrt Kristýny byla tedy ještě v neděli vyšetřována jako vražda. Po pitvě ale policisté obrátili. „Na základě předběžných výsledků pitvy a dosavadního prošetřování kriminalisté vyloučili násilnou smrt dívky způsobenou cizím zaviněním. Okolnostmi jejího úmrtí se budou nadále zabývat,“ řekl policejní mluvčí Jan Daněk.

Kristýna prý měla zdravotní problémy už před rokem, kdy pro ni dokonce musela přijet sanitka. „Už před rokem pro ni přijela sanitka, zkolabovala,“ řekla Blesku sousedka, která dívku potkávala při venčení psů. „Říkala, že toho má moc – práci a školu, že to nezvládá,“ dodala.

Kristýna navíc noc před smrtí strávila s kamarády v zahradní restauraci, odkud se přesunuli do nočního baru. Měla snad dívka zdravotní problémy, které ji nakonec zabily? Celá smrt je velmi záhadná. Co se dívce stalo, ukáže zřejmě až vyšetřování.

Související články

Další články