Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejvíc sexy vražedkyně světa: Ani rajcovní kukuč jí ovšem nepomohl u soudu!

Zdroj: profimedia
Spadla klec! Kolumbijská policie konečně dopadla ženu, která má na svědomí 14 lidských životů. Tahle chladnokrevná vražedkyně se jmenuje Yuri Patricia Sanchez a je jí teprve dvacet dva let. Přestože jí mezi prsty proteklo spoustu krve, vysloužila si titul nejvíc sexy vražedkyně světa. To jí ovšem nijak nepomůže.

O dopadení obávané kolumbijské vražedkyně informoval portál Daily Mail. Krásné Yuri Patricii Sanchez se začalo přezdívat La Diabla, což znamená ďáblice. Přestože jde o krásné mladé děvče, rozhodně nemá přátelskou povahu. Rukou jí prošlo 14 lidí, které chladnokrevně zabila

La Diabla se živila v žoldu drogového kartelu Usaga Clan a za úkol měla zabít kohokoli, kdo jí zkříží cestu. Zní to jako z akčního filmu, ale jde o tvrdou realitu. Dívka zabila 14 lidí, z toho 7 policistů. Kromě vražd je Yuri obviněná i z ilegálního přechovávání zbraní. Kolumbijská policie prozradila, že se s takovou ženou ještě nesetkala. Jde o nejnebezpečnější dámu v zemi.

Vyšetřovatelé teď doufají, že se Yuri rozhodne spolupracovat a bude vypovídat. Je napojená na nejsilnější gangy a na nejobávanější lidi Kdo by to do tak mladé a krásné dámy řekl?

Související články

Další články