Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejvíc nevěrný horoskop všech dob: Štíři, Býci i Vodnáři podvádějí! Je vůbec někdo podle hvězd věrný?

Zdroj: profimedia
Tak jak je to s tou nevěrou? Zajímá vás, co dostala do vínku jednotlivá znamení? Na tento horoskop musíte mít opravdu silné nervy, protože to vypadá, že pro podvádění je předurčen téměř každý. Je jen pár znamení, která jsou věrná, ale ta už jsou dávno rozebraná. Co teď?

Beran

Berani si s jednou láskou rozhodně nevystačí. Jsou rádi v obležení protějšího pohlaví, a tak si libují ve flirtu a nočním životě. Sami jistě uznáte, že to se moc s rodinou neslučuje.

Býk

Býci milují vzrušení a nevěra jim tedy poskytuje dostatek adrenalinu, který je pro ně tolik důležitý. V monotónním vztahu se prostě nudí, a tak je těžké udržet je doma.

Blíženci

Blíženci si libují v tom někomu ubližovat. Pokud jsou tedy svobodní, není pro ně mnohoženství tak zajímavé, jako když jsou zadaní Právě proto to s nimi není vůbec jednoduché a ve vztahu s nimi je prakticky nemožné vydržet.

Rak

Raci jsou tím vzácným znamením, které je už dávno přebrané. Rodina je pro ně posvátná, a tak pokud se skutečně zamilují a zapustí kořeny, můžete si být jisti, že vám budou věrní.

Lev

Lvi jsou opravdoví baviči a lovci. Nedokáží ovšem dlouho kráčet ve dvou řekách, a tak se stává, že se dost často odvrací od rodin, které opouštějí a zakládají nové, ovšem ani nové rodiny pro ně nejsou trvalé. Právě Lvi se často žení a vdávají.

Panna

Panna je druhé znamení, které je ve vztahu stálé a věrné Možná se občas podívají za hezkou ženou nebo mužem, tím to ovšem končí, do postele uléhají jen ke svým partnerům a to je pro ně posvátné.

Váhy

Váhy jsou přesně ty tiché vody, které břehy melou. Nevěra je pro ně stejně důležitá jako pitná voda k životu. Ovšem na jejich neřesti partneři moc často nepřijdou, umí v tom prostě chodit.

Štír

Štíři by ve věrném vztahu prostě nemohli žít, zemřeli by nudou. Podvádět je pro ně prostě přirozené, což si s sebou nesou v genech. Pokud chcete dobrou radu, od Štírů dejte ruce pryč. Jde o zákeřníky, kteří se nebojí opravdového hnusu.

Střelec

Střelci jsou tak kamarádští, až si někdy pletou kamarádství s nevěrou. Jejich ochota pomoci přerůstá až v pomoc sexuální. Pokud je tedy váš partner Střelec, dejte si pozor, s kým ho seznamujete.

Kozoroh

Kozorozi jsou odborníci na sex na 1 noc. Nepřipadá tedy v úvahu, že by měli stálého milence nebo milenku, ovšem jakmile je pustíte do baru, buďte si jisti, že vám zahnou a je jim jedno kde.

Vodnář

Vodnáři jsou podvodníci, kteří rádi žijí dvojí život se vším všudy. Nedivte se, pokud se dozvíte, že má Vodnář děti i jinde a vy jste o tom vůbec nevěděli. Nevíme, jak je to možné, ale Vodnáři prostě umí milovat dvakrát.

Ryby

Ryby jsou poslední emoční stabilní znamení, pro které je nevěra sprosté slovo. Prostě Ryby nepodvádějí a klidně vydrží mít jednoho partnera celý život. Cit a souznění jsou pro ně mnohem důležitější

Související články

Další články