Beran

Berani si s jednou láskou rozhodně nevystačí. Jsou rádi v obležení protějšího pohlaví, a tak si libují ve flirtu a nočním životě. Sami jistě uznáte, že to se moc s rodinou neslučuje.

Býk

Býci milují vzrušení a nevěra jim tedy poskytuje dostatek adrenalinu, který je pro ně tolik důležitý. V monotónním vztahu se prostě nudí, a tak je těžké udržet je doma.

Blíženci

Blíženci si libují v tom někomu ubližovat. Pokud jsou tedy svobodní, není pro ně mnohoženství tak zajímavé, jako když jsou zadaní. Právě proto to s nimi není vůbec jednoduché a ve vztahu s nimi je prakticky nemožné vydržet.

Rak

Raci jsou tím vzácným znamením, které je už dávno přebrané. Rodina je pro ně posvátná, a tak pokud se skutečně zamilují a zapustí kořeny, můžete si být jisti, že vám budou věrní.

Lev

Lvi jsou opravdoví baviči a lovci. Nedokáží ovšem dlouho kráčet ve dvou řekách, a tak se stává, že se dost často odvrací od rodin, které opouštějí a zakládají nové, ovšem ani nové rodiny pro ně nejsou trvalé. Právě Lvi se často žení a vdávají.

Panna

Panna je druhé znamení, které je ve vztahu stálé a věrné. Možná se občas podívají za hezkou ženou nebo mužem, tím to ovšem končí, do postele uléhají jen ke svým partnerům a to je pro ně posvátné.

Váhy

Váhy jsou přesně ty tiché vody, které břehy melou. Nevěra je pro ně stejně důležitá jako pitná voda k životu. Ovšem na jejich neřesti partneři moc často nepřijdou, umí v tom prostě chodit.

Štír

Štíři by ve věrném vztahu prostě nemohli žít, zemřeli by nudou. Podvádět je pro ně prostě přirozené, což si s sebou nesou v genech. Pokud chcete dobrou radu, od Štírů dejte ruce pryč. Jde o zákeřníky, kteří se nebojí opravdového hnusu.

Střelec

Střelci jsou tak kamarádští, až si někdy pletou kamarádství s nevěrou. Jejich ochota pomoci přerůstá až v pomoc sexuální. Pokud je tedy váš partner Střelec, dejte si pozor, s kým ho seznamujete.

Kozoroh

Kozorozi jsou odborníci na sex na 1 noc. Nepřipadá tedy v úvahu, že by měli stálého milence nebo milenku, ovšem jakmile je pustíte do baru, buďte si jisti, že vám zahnou a je jim jedno kde.

Vodnář

Vodnáři jsou podvodníci, kteří rádi žijí dvojí život se vším všudy. Nedivte se, pokud se dozvíte, že má Vodnář děti i jinde a vy jste o tom vůbec nevěděli. Nevíme, jak je to možné, ale Vodnáři prostě umí milovat dvakrát.

Ryby

Ryby jsou poslední emoční stabilní znamení, pro které je nevěra sprosté slovo. Prostě Ryby nepodvádějí a klidně vydrží mít jednoho partnera celý život. Cit a souznění jsou pro ně mnohem důležitější.