Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Největší sexbomba v Karlových Varech Tereza Voříšková: Vypadá jako Megan Fox a nosí dráždivé modely, ze kterých jí koukají prsa

Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další fotografie

Zatímco ostatní hvězdy působí v Karlových Varech poněkud unyle, herečka Tereza Voříšková (23) jednoznačně vyhrává v kategorii sexbomba festivalu.

Voříšková už zabodovala při slavnostním zahajovacím večeru filmového festivalu, kam dorazila v dráždivě rudé róbě. Zatímco jiné celebrity už týdny dopředu okupují ty nejdražší pražské butiky a snaží se ukořistit modely od světových návrhářů (samozřejmě zadarmo), Tereza se pochlubila, že si šaty koupila v jednom módním řetězci.

Sympatická kráska na rozdíl od dalších známých tváří, které na této události nesměly chybět, působí naprosto přirozeně a svůdnost jí nechybí, ani když si vyrazí na prezentaci snímku Všiváci, v němž hraje. Tereza v teplém počasí zvolila lehký top s americkými průramky, který v jednu chvíli odkryl hereččiny intimní oblasti. Kráska, která jakoby z oka vypadla hollywoodské herečce Megan Fox, zatím ve Varech boduje na celé čáře.

Související články

Další články