Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Největší rivalka Karolíny Plíškové? Tenistka, která si kvůli výhrám nechala zmenšit prsa!

Simona Halep musela na operaci.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Karolína Plíšková je současná tenisová jednička. Byla ve finále US Open, dostala se do semifinále French Open a celkem 9x porazila soupeřku z elitní desítky. Na paty jí ale šlape další talentovaná sportovkyně - Rumunka Simona Halep (25), které chybí jen 185 bodů k tomu, aby Plíškovou dostihla. Kvůli tenisu si dokonce nechala zmenšit prsa.

Zákrok si Simona Halep nechala provést v sedmnácti letech. Z velikosti 34 DD se dostala na 34 C. Vše kvůli tomu, aby byla rychlejší, výkonnější a měla lepší reakce. Není divu, takové vnady jí musely během náročného sportovního výkonu překážet. Po operaci začala ihned stoupat po vrcholu tenisového žebříčku.

„Ta hmotnost mi dělala problémy a necítila jsem se dobře. Nebyla jsem schopná rychle reagovat. Na zákrok bych šla, i kdybych vůbec nesportovala,“ nechala se slyšet Simona.

Poté se pomalu dostávala mezi tenisovou špičku a vědět o sobě dala hlavně v roce 2013, kdy dosáhla na prvních 6 titulů WTA v řadě. Od té doby její hvězda stoupá stále dál. „Stres na hřišti si nepřipouštím, hraju hlavně pro radost,“ vysvětluje svou strategii.

Simona touží po tom, aby si ji lidé pamatovali hlavně díky jejím sportovním úspěchům, ne kvůli tomu, že si nechala zmenšit ňadra.

Související články

Další články