Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nejdivočejší party léta se blíží! 5 důvodů, proč nesmíte chybět na High Jump!

Zdroj: eXtra.cz
Termín letošního ročníku otevřeného mistrovství České republiky v cliffdivingu je stanoven na 3. a 4. srpna 2018. V zatopeném lomu Příbrami začne divoká party show cliffdiver skokanů, fmx riderů a sexy roštěnek a namakaných borců!

Tak jo, 5 důvodů zní hezky, ale jsou vlastně jen dva - sexy roštěnky a namakaní borci. Ale dobrá, pokud nejste single, i tak si tady najdete své.

Takže proč nezmeškat letošní Desperados High Jump

1. Nejlepší světové cliff divery uvidíte v České republice jen jednou za rok a jen v lomu Hřiměždice. Sport, který se pomalu ale jistě dostává do povědomí, ale hlavně se stává čím dál více oblíbeným jak mezi skokany, tak diváky, vás nenechá v klidu. Inu, ono skákat ze skály z výšky vyšší než dva paneláky, chce hodně velké koule.

2. Placáky a skokanská show. Neuvidíte jen trojité salto s vrutem, roznožkou a otočkou, ale také nechutně bolavou soutěž o nej placáka či skokanskou show.

3. U vody zůstanete celý den. Buď si budete válet šunky na lehátku s pivkem v ruce, nebo si užívat další show, a to flyboarding.

4. Po desáté hodině vás nečeká večerka, ale pivko a písnička. Teda alkoholová smršť a koncert Prago Union či Dj Rockstar a lehce erotická show Pole dance. Auu...

5. To nejlepší nakonec. Největší party léta je hlavně o tom, že vypneš, užiješ si total free relax, omrkneš sexuální oběti a pořádně zapaříš. Co víc si přát? High Jump, High Jump!

Související články

Další články