Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Největší oběť hackerských útoků: Jak se dnes má DiCapriova bývalka, která si strkala kulmu do…? Budete se divit!

Bar se toho nebála.
+ Dalších 10 fotografií
V jednu dobu měla modelka Bar Refaeli (31) všechno. Rozjetou kariéru, za přítele oscarového herce Leonarda DiCapria a plno zakázek. Jenomže nic netrvá věčně. Leonardo se pořád nemůže usadit a modelce dal po šesti letech kopačky. Pak přišel hackerský útok, který odnesla pěkná řádka celebrit, a trapas byl na světě. U Bar Refaeli se našly ty nejhorší fotky ze všech.

Zatímco ostatní herečky si prostě vyfotily prsa nebo udělaly nějaké sexy snímečky se svým přítelem, Bar Refaeli se toho nebála. V jejím počítači se našly mnohem ostřejší fotky než vyprsené seflíčko.

Na několika fotkách si totiž roztahuje místo, kam slunce nesvítí, a následně si do něj vrazí kulmu do vlasů! To už nebyly žádné lechtivé snímečky, ale hotové porno! Trapas jako hrom byl na světě a ona počkala, až se situace uklidní.

Nakonec se ale pro tuhle izraelskou krásku vše v dobré obrátilo. Minulý rok se vdala za svého snoubence Adiho Ezru (41), a jak to u modelek bývá zvykem, její milý je pěkně bohatý podnikatel. „Nejlepší rozhodnutí mého života,“ napsala si k momentce ze svatby.

A další úžasný okamžik na sebe nenechal dlouho čekat. V půlce srpna tohoto roku porodila Bar svého prvního potomka. Holčičku pojmenovali Liv a porod proběhl v pořádku.

Její manžel focení a sociální sítě nesnáší. Zřejmě kvůli tomu ještě modelka svou dcerku světu neukázala. Každopádně ze všech jejích fotek čiší radost a na rozdíl od Leonarda se může chlubit krásnou rodinou a spokojeným vztahem.

Mohlo by vás zajímat

Další články