Zatímco ostatní herečky si prostě vyfotily prsa nebo udělaly nějaké sexy snímečky se svým přítelem, Bar Refaeli se toho nebála. V jejím počítači se našly mnohem ostřejší fotky než vyprsené seflíčko.

Na několika fotkách si totiž roztahuje místo, kam slunce nesvítí, a následně si do něj vrazí kulmu do vlasů! To už nebyly žádné lechtivé snímečky, ale hotové porno! Trapas jako hrom byl na světě a ona počkala, až se situace uklidní.

Nakonec se ale pro tuhle izraelskou krásku vše v dobré obrátilo. Minulý rok se vdala za svého snoubence Adiho Ezru (41), a jak to u modelek bývá zvykem, její milý je pěkně bohatý podnikatel. „Nejlepší rozhodnutí mého života,“ napsala si k momentce ze svatby.

A další úžasný okamžik na sebe nenechal dlouho čekat. V půlce srpna tohoto roku porodila Bar svého prvního potomka. Holčičku pojmenovali Liv a porod proběhl v pořádku.

Její manžel focení a sociální sítě nesnáší. Zřejmě kvůli tomu ještě modelka svou dcerku světu neukázala. Každopádně ze všech jejích fotek čiší radost a na rozdíl od Leonarda se může chlubit krásnou rodinou a spokojeným vztahem.