Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Největší kočička na Nově? Diváky okouzlila sexy Veronika! Jaké má tahle brunetka tajné sny?

Největší kočička na Nově? Diváky okouzlila sexy Veronika! Jaké má tahle brunetka tajné sny?
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Na té Nově se to ale hemží kočkami. Mezi ty největší bezesporu patří tahle vycházející hvězdička z talkshow Na Baru Veronika Petruchová. Nejenže má novinářský talent, ale ještě je velmi půvabná a její fanouškovský okruh se začíná čím dál víc zvětšovat. Však se při pohledu na sexy brunetku ani není čemu divit.

Této krásce je teprve 21 let a už uvádí show s celebritami, která je mezi lidmi hodně oblíbená, proto její sláva stoupá stále výš a výš. Jak se ale vlastně Veronika ocitla v naší nejsledovanější televizní stanici

Cesta byla trošku trnitá. Veronika totiž pochází z malé vesničky na jižní Moravě - z Hroznové Lhoty. Ale od útlého věku byla spíš takový exhibicionista, co se rád předvádí a miluje publikum. Věnovala se divadelnímu projevu a zpěvu. K tomu ještě zbožňuje sport a dobré jídlo.

Ale jak se teda vlastně dostala na Novu? "Odpověděla jsem na inzerát a reakce TV Nova byla tak rychlá, že jsem za pár týdnů seděla ve zpravodajské redakci. Poté, co jsem uháněla Jaromíra Jágra na rozhovor, mě začala lákat redakce Prásku. Spousta slavných lidí, významné události a vlastní reportáže mě zkrátka baví," přiznala s úsměvem redakci eXtra.cz Veronika, ale tím její cesta za vysněnou prací nekončí.

"Koncem února jsem dostala příležitost moderovat talkshow Na baru. To byla výzva, kterou jsem s radostí přijala. I přes počáteční nervozitu mi moderátorské křeslo sedlo a těším se na každého z hostů," dodala nadšeně tahle sexy kočka.

Z Hroznové Lhoty ušla pořádný kus cesty, jde si za svým cílem, ale nezapomíná, odkud pochází, proto jí nechybí pokora. Ale teď se pokochejte touhle vycházející hvězdičkou, protože ona opravdu stojí za kouknutí.

Související články

Další články