Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejsprostší zajíček světa: Kate Moss pózovala pro Playboy a ukázala vše! 10 fotek bez cenzury uvnitř!

Kate rozhodně do starého železa nepatří.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií

Už jsme zvyklí na modelky se sexy křivkami, nad kterými zaslintá téměř každý muž, a jsme zvyklí i na britskou topmodelku Kate Moss (39). Ta nám jakožto jedna ze služebně nejstarších manekýn přišla v poslední době už tak trochu bez šťávy a bez sexappealu. Teď jsme ale změnili názor – milá Kate, přijmi naši omluvu!

Moss byla totiž vybrána jako tvář kultovního časopisu Playboy, který oslaví šedesáté výročí. Britská modelka pózovala pro jeho dvojčíslí pro leden a únor 2014. Focení se ujalo slavné duo fotografů – Mert Alas a Marcus Piggott a my při pohledu na výsledné fotky jen zíráme.

Na obálce časopisu Kate sice vypadá velmi cudně, fotografie, které vznikly následně, tak nevinné nejsou.

My jsme neprozíravě chtěli slavnou Britku házet do starého železa a teď se bijeme do hlavy za to, jak nespravedliví bychom byli. Moss na to totiž pořád má a my už chápeme všechny, kteří pějí blahoslavné ódy na její sexy, londýnským větrem tvarované a královnou požehnané tělo!

Související články

Další články