Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejsnaživější česká celebrita? Jednoznačně Vacvalová! Nacpe se všude a nikdo neví, kde se vzala!

Vzpomínáte si vlastně, kde jste ji kdy viděli vykonávat svoje umělecké
řemeslo?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

Je všude. Leze na vás z každé stránky a z každého článku, pomalu se bojíme v redakci sejít schody, že tam pod nimi bude stát Lenka Vacvalová a točit se jak korouhev v blesku fotoaparátů.

Znáte ji, a přitom nevíte, kde se vzala. Tak schválně, kdo si vzpomene? Uvádí o sobě, že je taky herečka, tak jakou její roli máte v paměti?

Aha.

Vacvalová je zářným příkladem toho, že se z vás stane celebrita jaksi omylem, jen prostě musíte přijít na jakýkoliv večírek v Praze a tvářit se velmi hollywoodsky. Je úplně jedno, jestli je to strašlivá party na lodi ve stylu Vlka z Wall Street, kde se sešly jen céčkové přicmrndávačky typu Štoudková a podobně, a navíc se tam jako hlavní chod podávaly špagety s kečupem, nebo dorazí na tiskovku Muže roku či se zjeví kdesi na diskotéce, kam byste normálně ani nešli.

Občas vám něco odmoderuje, ale většinou se jen fotí. Hezká je dost, oblékat se umí a tak dělá to, co je nejrychlejší cesta k úspěchu. Mnoho fotek (nejlépe odevšad), stokrát stejný postoj, líbivý outfit, sdílení fotek a článků o sobě k sobě na Facebook. Novináři a fotografové a čtenáři jsou z toho sami zmatení, zmanipulovaní do její hvězdnosti, až se úplně přestali ptát: „Kdo to vlastně je?“

Nevíme, nějaká holka ze Slovenska. Ale aspoň se na ni hezky kouká, když už nic. Škaredých rychlokvašek tu máme víc než dost. Není divu, že jí to všichni jaksi mimoděk žereme.

Související články

Další články