Gábina tenkrát s kamarády vyvázla s dvojkou z chování. Což je lepší než třeba zaměstnanci Škodovky, kteří za sledování a sdílení videa málem dostali vyhazov. Prostě Gábinka byla fenomén.

„Jsem exhibicionistka a chtěla bych se stát herečkou nebo moderátorkou,“ řekla tenkrát Blesku. Jenomže to dopadlo trochu jinak. Místo moderování Gábinka opět natáčela. A to hned, jak dosáhla 18 let. Jenomže tentokrát s profíky, třeba s Robertem Rosenbergem. Porna se prostě nevzdala, i když u toho dálkově studovala. V hlavním městě měla dost kšeftů a do rodného Litvínova se skoro nevracela. Její rodina prý celou dobu věděla, co dělá.

Nechala si prodloužit vlasy a chtěla prorazit jako velká hvězda. „Chci být slavná a stát se novou českou pornohvězdou. Miluju sex, zkusila jsem v něm už skoro všechno,“ říkala na svých stránkách, kde vystupovala pod uměleckým pseudonymem Andreya Diamond.

Jenomže podle nejnovějších fotek na jejím Facebooku potkala muže snů a rozhodla se založit rodinu. Loni v říjnu se jí narodila dcera Elizabeth a ona nemohla být šťastnější. „Tak jsme se konečně dočkali a je z nás rodina,“ píše.

Provokativní fotky vyměnila za snímky s miminem. Ale sexuálně nezahálela. Napsala román, který zajisté změní české dějiny literatury. Jmenuje se Striptérka z Václaváku a určitě to bude bestseller. Tedy až najde nakladatele.

Na fotky veselé rodiny se můžete podívat v galerii!