Takže řekněme si to otevřeně. Johnny Weir (29) je gay a nestydí se za to, ostatně proč by taky měl. Navíc je to umělec a kreativec a velmi nadaný sportovec. Pokud se občas díváte na zimní sporty, měli byste o něm totiž už dávno slyšet.

Je to jedna z největších nadějí krasobruslení, na krku se mu houpe pár zlatých placek z MS USA a je bronzový mistr světa. A jestli se chystáte sledovat olympiádu v Soči, určitě na něj narazíte, Johnny se bude pokoušet o kov z nejcennějších sportovních her.

Krasobruslařské nadání mu ale nestačí, jeho jízdy a kostýmy jsou všechno, jen ne nudné. Johnny na ledě opravdu exhibuje, a že se toho nebojí ani v soukromí, dokazují tyto fotky z prestižního newyorského večírku.

Weir na něm doslova šokoval, i když u něj se jedná spíš o takové to běžné venkovní pohodlí. V teniskách na vysokém klínku, v kožené vestě s křídly, šortkami a šifonovou halenkou vypadal jako z jiného světa. A aby toho nebylo málo, pečlivý make-up tomu nasazoval korunu.

Takhle upraveně a vyladěně totiž nevypadají kolikrát ani slavné ženské celebrity. Do posledního detailu má vše promyšlené a dámské osazenstvo redakce eXtra.cz namísto toho, aby se pohoršovalo nad tím, kam se ze světa vytrácí mužnost, se seběhlo nad jeho fotkami a všechny svorně prahneme po jeho přeluxusní kabelce.

Slyšíte ten rozpor? Proto mu musíme dát jedině palec nahoru.