Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

NEJROZKOŠNĚJŠÍ FOTKY dcery Terezy Chlebovské: Podívejte se na nejkrásnější miminko českého šoubyznysu!

Rodinka jako ze žurnálu.
+ Další 4 fotografie
Modelka Chlebovská před pár dny porodila malou Emu. Té se od té doby neříká nijak jinak než nejkrásnější děťátko v českém šoubyznysu. Má být krásná po kom. Maminka modelka, tatínek fešný fotbalista, to jinak dopadnout snad ani nemohlo!

Tereza Chlebovská (25) je od začátku těhotenství takovou maminkou “chlubilkou”. Často prostřednictvím Instagramu sdílí fotografie. Nejprve to bylo kolem těhotenství, nyní to je jedna fotka malé Emy za druhou.

Česká modelka se ale má čím chlubit. Nejenže vypadá pár dní po porodu naprosto úchvatně, ale navíc porodila skutečně rozkošnou dcerušku. Už nyní to vypadá, že se narodila její nástupkyně ve světě modelingu.

Z fotek je vidět, že je velmi šťastná. Stejně tak tatínek, fotbalista Pavel Kadeřábek (24). Ten jak může, tak je s holkami doma a vozí kočárek. Tak trochu to vše vypadá jako reklama na rodinné štěstí. No není na ně rozkošný pohled?

Mohlo by vás zajímat

Další články