Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejrajcovnější fanynka Eura ukázala, jakou parádu skrývá pod dresem: Pozor ale na ni, je to zlatokopka! NEJŽHAVĚJŠÍ SNÍMKY NAJDETE V NAŠÍ GALERII

Tuhle fanynku teď zná celý svět.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Je to pořádná samice a na tribunách je k nepřehlédnutí. Kameramani si ji často vybírají v záběrech. Určitě si jí všimlo už i několik fotbalistů, nicméně měli by si dávat bacha. Albánská fanynka je totiž zlatokopka!

Nepřehlédnutelná fanynka Albánie nenechá spát snad žádného mužského fanouška letošního Eura. Jen kvůli ní si pouštějí zápasy neatraktivní Albánie, která ale mimochodem na turnaji skončí na lepší pozici než náš výběr!

Tahle kočička má přezdívku Rike Roci a ví moc dobře, jak vystupovat, aby na sebe strhla všechnu pozornost. Má na to samozřejmě patřičné zbraně, hlavně hodně napěchovaný výstřih, ze kterého často ukazuje i tolik, že se tají dech. Ve své rodné zemi se zviditelnila díky účasti v Big Brother, kde si hrála na lesbičku.

V reálu ale na ženy není, spíše naopak. Hodně se jí líbí fotbalisté a nejraději by nějakého ulovila. V hledáčku má italského hřebce Pellého, nicméně ten už svoji paničku má a nevypadá to, že by chtěl měnit. Ono mít večer pod dekou modelku Viktorii Vargu asi neomrzí.

Související články

Další články