Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejperverznější den v dějinách české justice! Tahle holka popsala sex s Kramným. Citlivky, nečtěte to!

Šárka dovolila Petrovi to, co mu Monika nedopřála.
+ Další 3 fotografie
Petr Kramný chtěl po své manželce sexuální praktiky, které ona odmítala. Když byla Monika zavražděna, tak si PK našel Šárku L. Ta mu plnila i ty nejperverznější představy, které Kramňáka napadly. Byla jako Monika, jen v posteli s ní byla větší zábava, shrnul to PK.

Když Monika umřela, neměl Petr Kramný moc příležitostí k sexu. Otázkou zůstává, zda v Egyptě nestřihnul nějakou pokojskou, ale zdá se to nepravděpodobné.

Když se ale vrátil domů do Karviné, stal se z nadrženého muže úplný sexuální predátor!

Po randíčku v autě s nepříliš pohlednou Kateřinou se radikálně sblížil s Šárkou L. Tahle holka mu připomínala zavražděnou Moniku, a tak ji nalákal do postele.

„Líbil se mi od začátku, začalo se mi o něm i zdát. Měla jsem potřebu se na něho poutat, dívala jsem se na jeho fotky. Potom jsem mu v listopadu napsala dopis, že mu nabídnu oporu jako žena,“ uvedla Šárka u soudu. Její slova cituje TN.cz a vyplývá z nich, že ona sama Kramného vyhledala. Žen, které rajcují nagelovaní zločinci, běhá po české kotlině několik stovek.

U soudu jsme se už dozvěděli, že sexuální život manželů Kramných stál za starou bačkoru. Monika nechtěla polykat, neměla ráda orální sex. To Šárka byla jiná káva.

„Tahal mě za vlasy a říkal mi: ‚M*dej mě, ku*vo!‘ Dovolila jsem mu udělat se do pusy, žádná jiná mu to nedovolila. Kramný také toužil po tom, aby ho Šárka při sexu oslovovala "Ty penise“ (on to říkal trochu jinak, ale bojíme se to sem napsat).

Petr Kramný po tomto svědectví podle TN.cz uvedl, že Šárka byla „hodně podobná Monice“.

Smutný je pohled na Kramného matku Irenu. „Nesmí utrpět pověst rodiny, Petr nesmí být zneuctěn,“ tato slova sdělila před půl rokem autorovi tohoto textu. Zdá se, že tohle se už paní Ireně nesplní.

Zdrcená matka má nyní jediné přání. Chtěla by svého Petříka zase vidět na svobodě. Třeba po boku nějaké jiné hezké Šárky. Nebo nějaké jiné hezčí Moniky. Hlavně ho nechce zbytek jeho života vidět za mřížemi.

Mohlo by vás zajímat

Další články