Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejoslnivější dekolty Karlových Varů: Divoká Verešová, smyslná Doleželová a naditá Čvanči

Tyhle krásky se pořádně vyprsily!
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Filmový festival Karlovy Vary je za chvíli tady. 53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary proběhne ve dnech 29. června až 7. července a bude to opět velkolepá událost. Do Varů se sjedou všemožné české i zahraniční celebrity a bohužel také osoby, které si pouze myslí, že celebritami jsou. Pojďme se ale nyní podívat na to, které známé osobnosti zazářily v předchozích ročnících a upoutaly pozornost svými dekolty.

Loňský filmový festival Karlovy Vary ovládla jednoznačně Jitka Čvančarová (40). Herečka zvolila fialové šaty s velkým výstřihem a byla naprosto nepřehlédnutelná. Měla opravdu co dělat, aby jí nějakým nedopatřením nevypadla prsa ven.

Někteří bylo z jejího dekoltu kompletně paf a nedokázali z Jitky spustit ani na vteřinu oči. Druzí zase byli toho názoru, že je výstřih příliš vulgární a na velkolepou akci, jako je filmový festival, se zkrátka nehodí.

Pokud ale chtěla Jitka vzbudit poprask, tak se jí to podařilo. V roce 2006 vzbudila pozornost svými prsyAndrea Verešová (37). V té době byla modelka ještě hodně nespoutaná a divoká. Jenomže každé srandě je jednou konec.

V březnu 2007 se vdala za podnikatele Daniela Volopicha a brzy porodila. Do Varů pak jezdila jako zadaná paní a s flirtováním byl konec. Nicméně Andrea je každoroční ozdobou filmového festivalu ve Varech, a to ať s výstřihem, nebo bez.

Jana Doleželová (36) ví, jak na to. Bývalá Miss 2004 několikrát dokázala, že umí být pořádně sexy. Její sofistikované šaty s poutavým dekoltem oslnily nejednoho muže. Bývalá modelka dokáže být za pořádnou dračici.

Související články

Další články