Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nejnebezpečnější kapela na světě: Takhle odporně mlátil své fanoušky Axl Rose!

Axl Rose napadl fanouška v publiku.
Zdroj: youtube.com

Českem otřásla kauza, kdy měl lídr metalové kapely Lamb of God - Randy Blythe způsobit smrt devatenáctiletého fanouška Daniela, který zahynul po pádu z koncertního pódia, když skupina koncertovala v klubu Abaton. Soud ho dne 5. března 2013 zprostil viny, ale případ je varováním pro všechny pořadatele podobných akcí.

Někteří muzikanti jsou ale proslulí svými drogovými a alkoholovými aférami během vystupování. Své si prožili i členové kapely Guns N' Roses.

Během festivalu Monsters of Rock, který se konal ve Velké Británii, zahynuli dva fanoušci, když se dav začal po začátku vystoupení Guns N' Roses tlačit k pódiu. Média obviňovala ze smrti fanoušků skupinu, ale její členové se o incidentu dozvěděli až po skončení koncertu. Po tomto incidentu byli Guns N' Roses označováni jako nejnebezpečnější skupina na světě.

My vám přinášíme video, na kterém v létě 1991 během koncertu v St. Louis skočil Axl Rose mezi diváky a napadl jednoho z nich, protože si nahrával jejich vystoupení na videokameru. Soud ale nakonec rozhodl, že Rose incident nevyprovokoval a osvobodil ho. I otrlým členům redakce eXtra.cz při jeho zhlédnutí naskákaly chlupy na rukou.

Související články

Další články