Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nejmladší účastnice boduje: Nadupaný DEKOLT téhle trosečnice z Robinsonova ostrova vám vytře zrak!

To je kráska!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
V reality show Robinsonův ostrov začíná pěkně přituhovat. Mezi soutěžícími jsou opravdové skvosty. Mezi krásky s nadupaným dekoltem patří třeba mladičká Kateřina Šuriaková. Diváka na první pohled zaujme hlavně svým vzhledem nádherné panenky. Tak uvidíme, zda předvede ještě něco zajímavějšího.

Kateřina Šuriaková je nejmladší účastnicí drsné reality show Robinsonův ostrov. Doposud v celé soutěži byla považována za nejvíc sexy kočku Petra Palusková. Jenomže jak je vidět, tak jí mladičká Kateřina pěkně šlape na paty.

Blonďatá účastnice o sobě prohlásila, že své mládí bere jako výhodu. Starší lidé mě berou tak, že mě musí ochránit a pomoct. Kateřina jde na to chytře. Rozhodně nepatří mezi bojácná děvčata, která by potřebovala něčí ochrannou ruku.

Dvacetiletá maturantka z Prahy je odhodlaná postavit se všem výzvám. S klidem o sobě říká, že pokud bude mít hlad, nemá strach si ulovit potravu. Jediné, čeho se obává, je případné psychické zhroucení, protože si uvědomuje, jak je soutěž nejenom fyzicky náročná.

Velkou výhodou pro Kateřinu může být právě její vzhled. Tahle soutěžící vypadá opravdu jako panenka a pyšní se naditými přednostmi. Tak se nechme překvapit, co mladičká Kateřina v soutěži předvede!

Související články

Další články