Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejméně atraktivní ženy světa roku 2014: Tady je 9 celebrit, které do seznamu určitě patří

Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 5 fotografií

Kdo je nejatraktivnější ženou světa, to čtenáře nikdy moc nezajímalo, protože se tam většinou objeví jen ta samá jména jako Angelina Jolie, Mila Kunis, Penélope Cruz nebo prostě zrovna ta, která hrála v nějakém komerčním trháku a tam se ukázala v plavkách.

Naopak anketa z druhého spektra posuzování krásy je sledovaná vždy, přirozenou lidskou škodolibost totiž vždycky zajímá, kdo se dostal až na úplné dno mužské neoblíbenosti. Letos muži hlasovali o patnácti nejneatraktivnějších herečkách světového šoubyznysu, a zatímco my jsme měli problém s pěticí žen, které tam podle našeho názoru vůbec nepatřily, tady se toho moc vytknout nedá.

Některé z nich kazí jejich nepříjemná povaha, jako třeba Kristen Stewart (24), která je v tomto žebříčku mimochodem už třetí rok po sobě, jiné prostě moc krásy nepobraly od narození, což se týká hlavně Tori Spelling (41)

Nebo za to mohou plastiky a podivné botoxy, kdy se z Lindsay Lohan (28) stalo něco, co připomíná vysloužilou prostitutku, nebo dokonce úplně změní původně hezký obličej Renée Zellweger (45) v něco skutečně děsivého, co už ani nepřipomíná člověka

Související články

Další články