Mlhavá údolí, namrzlé vozovky, husté sněžení, dlouhé kolony na našich dálnicích. I tahle zima bude pro české řidiče tvrdou zkouškou. Co si vaše zimní výpravy zpříjemnit?

Spaceback není jen prostorná, funkční a výkonná, ale láká také na velkou panoramatickou střechu s dokonalým výhledem na oblohu, která vám doslova rozsvítí den.

Škoda Rapid Spaceback navíc nabízí dostatek místa pro cestující i jejich zavazadla a vysokou úroveň bezpečnosti, což z ní dělá skvělého parťáka na hory.

Důležitou roli ale hraje také její styl! Boční profil Spacebacku charakterizují čisté tvary, dlouhý rozvor a ostrá, vysoká boční linie. Mezi sloupkem C a D má Spaceback třetí boční okno. To spolu s velkorysým prosklením dveří a štíhlými sloupky karoserie napomáhá k pocitu vzdušnosti, světlosti a útulnosti. Na přání je možné objednat i zmíněnou panoramatickou střechu. V současné době se jedná o vůbec největší prosklenou střechu v celé modelové paletě značky. Střecha sahá od horní hrany čelního skla až po páté dveře. Volný výhled na oblohu lze kdykoliv zastínit pomocí dvou protiběžných rolet.

Při dlouhých zimních nocích také oceníte xenonové světlomety a mlhovky s Corner funkcí. Mezi užitečné doplňky patří i škrabka na led ve víčku palivové nádrže, reflexní vesta pod sedadlem řidiče, oboustranný koberec na podlaze zavazadlového prostoru nebo koš na odpadky ve dveřích. Nechybí ani nejrůznější držáky, například na parkovací lístky, multimediální zařízení nebo nápoje.

A vánoční dárek pro manželku už máte?