Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější tenistka všech dob chce podojit soudy o miliony! Její NEJŽHAVĚJŠÍ snímky naleznete v naší fotogalerii!

Tahle sexy kočička se snaží podojit soud.
+ Další 3 fotografie
Kanadská tenistka Eugenie Bouchard (22) nebojuje aktuálně tolik na kurtu jako spíše u soudu. Evidentně se jí zdá jednodušší si peníze vysoudit než je vydělat kvalitními výkony na kurtu.

Jelikož v tenise poslední dobou tápe a nevydělává tak horentní sumy, zkouší kanadská kráska jiný způsob, jak si přijít na královské peníze. Loni se sklouzla na US Open v šatně a způsobilo jí to otřes mozku. Za to chce tučné odškodné, pořád je totiž názoru, že právě tento moment způsobil, že nyní její hra stojí za pendrek.

“Ukončilo mi to sezonu a prožila jsem potom několik opravdu drsných měsíců,” popisuje Kanaďanka, že to neměla jednoduché a otřes mozku jí dlouho komplikoval návrat na kurty. Horko těžko se dostává do formy, díky které v minulosti hrála finále Wimbledonu a v žebříčku jí patřilo páté místo.

Bouchard ale nemusí smutnit, díky své kráse si totiž vydělá velké peníze i jinak. Především pak díky reklamám. Tak krásnou tenistku totiž svět možná nikdy neměl. Kanaďanka tak nemusí smutnit, na dlažbě skutečně určitě neskončí.

Mohlo by vás zajímat

Další články