Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější tělo má Šarlota! Nádherná česká zpěvačka a rapperka se pyšní přirozenými proporcemi

Nepotřebuje botox a ani umělá prsa, a přesto je nádherná.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Šarlota je nádherná mladá žena, která schová do kapsy všechny umělé krásky! Krásná postava, plná prsa a přirozený obličej. Tahle kočička lehce převálcuje všechny umělé a afektované holky z branže.

Šarlota Frantinová je mladá dvacetiletá umělkyně, která to v poslední době pořádně rozjíždí. Věnuje se převážně rapu a zpěvu, ale také udává trendy v módě a stylingu. Její extravagantní styl je prostě slušná bomba a v Česku se podobné holky moc nevidí. Jak sama tvrdí, za to, jaká je, vděčí rodičům, kteří ji podporovali ve všech směrech.

Šarlotinu žhavou postavičku zdobí nejen střelené oblečení a doplňky, ale také tetování, kterých má nespočetně mnoho. Její vzhled je opravdu nepřehlédnutelný a právě i díky tomu její popularita roste. Spolupracuje s ní spousta známých značek a také jí vydělává i její vlastní merch, který je stejně crazy jako samotná Šarlota.

No a kdo ji sleduje na jejím Instagramu, tak ví, že tahle kočička má dokonalé tělo, které z ní dělá naprostou bohyni. Tahle holka dokazuje, že opravdu není nutné si ve dvaceti letech udělat silikonové prsa a napíchnout rty botoxem. Pořád se ještě nosí přirozená krása! Také na svých fotkách ukazuje, že i holka bez tuny make-upu na obličeji může být krásná.

Pracuje u společnosti Blakkwood Records, která se stará o mladé talenty z oblasti rapu a hip hopu.

Šarlotu na spoustě akcí doprovází její současný přítel, se kterým tvoří opravdu hezký pár. Tato mladá dáma udává trendy a je pro své fanoušky pozitivním příkladem. Spousta českých youtuberek, blogerek a instagramových hvězd by se u této holky měla inspirovat.

Související články

Další články