Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

NEJKRÁSNĚJŠÍ TĚHULKA SVĚTA: Mila Kunis porodí každým dnem. V tomhle bříšku roste další Kutcher!

Je krásná i jako těhulka.
+ Dalších 10 fotografií
Už se jí to blíží. Krásná herečka Mila Kunis je podruhé těhotná a porod se jí blíží. Podle snímků pořízených v Beverly Hills může přijít na svět její druhý potomek opravdu každým dnem. Kutcherovic klan se tak brzy rozroste!

Herecký pár Mila Kunis (33) a Ashton Kutcher (38) už má dcerku Wyatt Isabelle. Ta se jim povedla takovým způsobem, že oběma z oka vypadla. Je krásná po mamince a sympatická po tatínkovi.

Dcerka ale brzy už nebude jedináček. Herečka ukrajinského původu totiž nosí v bříšku dalšího Kutchera a porod se opravdu blíží. Paparazzi v Beverly Hills ji vyfotili během telefonování a je evidentní, že do porodnice může být odvezena každým dnem!

Ashton s Milou dlouho společně ve vztahu bojovali. Kunis totiž moc nevěřila věrnosti svého partnera. Ten ale proutnickou kariéru včas pověsil na hřebík a nyní seká latinu. Druhý společný potomek je snad důkazem, že je v jejich vztahu vše v pořádku…

Mohlo by vás zajímat

Další články